regulamin

HARTMAN AUTO TUNING
Jerzy Hartman
ul. Daszyńskiego 25
64-100 Leszno 
POLAND

NIP PL 697-110-65-14
REGON 004094080


 mobil.: +48 667 440 443,

 

REGULAMIN ZAKUPÓW

1. Zawarcie umowy
W momencie otrzymania od Sprzedającego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji pomiędzy Kupującym a Sprzedającym zawarta zostaje umowa sprzedaży wg art. 535 KC. Oznacza to, że Sprzedający jest zobowiązany dostarczyć towar Kupującemu i przenieść na niego prawo własności, a Kupujący towar odebrać i zapłacić wskazaną cenę wraz z ewentualnymi kosztami wysyłki.

Przedmiotem sprzedaży jest okleina kokpitu do samochodu wykonana tylko i wyłącznie według wzoru zaprezentowanego na schemacie na stronie.
Ewentualnie zamieszczone zdjęcie ma charakter poglądowy i może prezentować inne elementy lub w innej ilości niż widoczne na schemacie (np. zestaw podstawowy plus elementy dodatkowe dostępne za dopłatą). Kupujący nie może żądać od sprzedającego dostarczenia innych części okleiny niż te zaprezentowane na schemacie. Skład zestawu nie podlega modyfikacjom.

W związku z powyższym przed dokonaniem zakupu prosimy:

1) zapoznać się z elementami na schemacie,
2) porównać ich kształt z wnętrzem pojazdu, do którego kupowana jest okleina,
3) uwzględnić w szczególności wyposażenie auta mogące mieć wpływ na kształt elementów w aucie np. rodzaj klimatyzacji, sterowania lusterkami, szybami, rodzaj skrzyni biegów, rodzaj radia,
4) sprawdzenie czy pojazd posiada już dodatki drewnopodobne, aluminiowe czy karbonowe, gdyż te mogą powodować, że okleina nie będzie pasować.


2. Płatność
Z racji, każda okleina jest wykonywana na Państwa indywidualne zamówienie akceptujemy jedynie płatność przelewem na konto. Nie wysyłamy paczek za pobraniem. Numer konta otrzymasz pisząc na: info@hartman.com.pl

3. Czas realizacji
Czas realizacji zamówienia liczony jest od DNIA ZAKSIĘGOWANIA wpłaty na naszym koncie do nadania paczki i wynosi on od 7 do 10 dni roboczych.
Do czasu wykonania należy doliczyć czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską od 2 do 3 dni roboczych.
Wszystkie paczki wysyłamy jako przesyłki PRIORYTETOWE
W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu wykonania okleiny do 14 dni roboczych. Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, a Klient jest o nich informowany i ma wtedy prawo odstąpienia od umowy.

4. Paragon/faktura VAT
Nasza firma jest legalnie zarejestrowanym i działającym przedsiębiorstwem. Do każdej okleiny dołączamy zawsze paragon fiskalny, a na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

5. Przesyłka
Wyłączenie odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z działalności Poczty Polskiej
Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia wynikające z działalności Poczty Polskiej, gdyż jest on uzależniony od jakości usług świadczonych przez pocztę.


6. Prawo zwrotu towaru
Z racji, że okleina jest wykonana na Państwa indywidualne zamówienie BRAK JEST MOŻLIWOŚCI JEJ ZWROTU, a TAKŻE ZAMIANY NA INNY MODEL CZY KOLOR (podstawa prawna art. 10 ust. 3 pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz.271 z późn. zm.). Powyższy zapis nie wyłącza naszej odpowiedzialności w przypadku wad towaru.


7. Reklamacje

Bardzo prosimy, aby wszelkie uwagi, sugestie kierować do nas mailowo albo telefonicznie. Nasza firma stara się zawsze znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron transakcji


Życzymy udanych zakupów!!!


HARTMAN AUTO TUNING - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE